Registracija

Metodinis renginys-knygos „Lietuviai svetimųjų karuose: bendražygiai ir priešai. Amžininkų liudijimai“ pristatymas ir susitikimas su knygos autoriumi NŠA analitiku, VDU prof. Benediktu Šetkumi.

Veda – A. Bučnys, LSMU gimnazijos direktorius ir vyr. mokytoja J. Žulpienė (LSMU).

Dalyviai – Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai.

1 prioritetas.

Virtuali aplinka
2021-05-10
15.00
0.00€

L. Vaitkevičienė

Tel. 865618534

laura.vaitkeviciene@kpkc.lt


KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Asmens duomenų tvarkymo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre taisykles“, kurios skelbiamos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje www.kpkc.lt
Atgal