Registracija

Metodinė savaitė ,,Šokių ritmu“.

19 d. 16 val. – „Lotynų Amerikos ritmu“. Veda – mokyt. A. Braziūnaitė. 

20 d. 16 val. – „Afro ritmu“.  Veda – mokyt. I. Vizgaitytė.

21 d. 17 val. – „Džiaivas – šokio charakteris, ritmas, spiruokliavimas. Kikų technika, mooch“ figūros mokymas“. Veda – mokyt. Daiva Mitkuvienė.

22 d. 15 val. – „Kūno pusiausvyra ir koncentracijos lavinimas“. Veda – mokyt. D. Zabotkienė.

23 d. 15 val. –  „Lankstumas šokių kompozicijoje“. Veda – mokyt. metod. I. Lazauskienė.

Užsiėmimus veda  Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų šiuolaikinių šokių studijos „Vėtra“ pedagogai.

Dalyviai – šokių mokytojai.

1 prioritetas.                                                                        

Virtuali aplinka
2021-04-19 - 23
xx
0.00€

KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Asmens duomenų tvarkymo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre taisykles“, kurios skelbiamos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje www.kpkc.lt
Atgal