Registracija

Seminaras tikybos mokytojams, katechetams „...Jie buvo tarsi avys be piemens“ (Mk 6,34) su bibliodramos elementais (8 val.).

Programa „Biblijos pažinimas“ (40 val.). Lektorė – mokyt. eksp. V. Šadzevičiūtė.

1 prioritetas.                                                                                                        

Kauno arkivyskupijos ketechetikos c. Papilio g. 5 arba virtuali aplinka (atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją)
2020-11-25
13.00
10.00€

Z. Verbickienė

Tel. (8 37) 32 41 58

zita.verbickiene@kpkc.lt,

I. Rakauskienė

Tel. 8 615 72032


KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Asmens duomenų tvarkymo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre taisykles“, kurios skelbiamos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje www.kpkc.lt
Atgal