Registracija

Seminaras technologijų mokytojams „Tekstilė ir baldų apmušimas“ (16 akad. val.). Lektoriai – Kauno technikos profesinio mokymo centro pedagogų komanda.

Mokymų programa „Patirtinis inovatyvių technologijų taikymas ir praktinis jų panaudojimas technologijų pamokose“ (40 akad. val.).

1 prioritetas.

DĖMESIO! Seminaras nukeliamas į gruodžio mėnesį.                                                               

Kauno technikos profesinio mokymo centro Medienos apdirbimo skyrius, Taikos pr. 127B
2020-10-27, 28
10.00
50.00€

A. Bakutis                  

Tel. (8 37) 32 40 52

alvydas.bakutis@kpkc.lt


KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Asmens duomenų tvarkymo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre taisykles“, kurios skelbiamos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje www.kpkc.lt
Atgal