Registracija
Virtuali konsultacija – diskusija „Pasirengimas 2020 m. brandos egzaminų sesijai“.
Veda – A. Ranonytė,  l. e. Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotojo pareigas.
Dalyviai – pavaduotojai, mokytojai, kurie ugdo 12 klasės mokinius ir mokytojai, kurie dalyvauja valstybinių brandos egzaminų kandidatų darbų vertinimo procese.

Planuojant brandos egzaminų organizavimą yra inicijuotas Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo tikslinimas, atnaujinama informacija apie kandidatų brandos egzaminų darbų vertinimo procesą.
Kviečiame į virtualią diskusiją, kurioje galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus.Virtuali mokymo(si) aplinka
2020-05-04
15.00
0.00€
L. Vaitkevičienė

KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Pateikdami aukščiau esančius duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Asmens duomenų tvarkymo Kauno pedagogų kvalifikacijos centre taisykles“, kurios skelbiamos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro internetinėje svetainėje www.kpkc.lt
Atgal