Registracija
Lietuvos fizikos mokytojų asociacijos inicijuota nuotolinė konferencija „Šiuolaikinių fizikos mokymo metodų įvairovė: patirtis, problemos ir ateities perspektyva“
Registracija iki gegužės 7 d. 14 val.
I prioritetas.
Prisijungimas bus suteiktas tik gavus apmokėjimo už pažymėjimo išdavimą (0,87 Eur) kopiją el.paštu ilona.teresiene@kpkc.lt  Pirmenybė teikiama LFMA nariams.  
Nuotoliniu būdu (Zoom vaizdo kambaryje)
2020-05-08
12.00
0.00€

KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Registracija baigta. ×