Paieška

„Vaidinimas bei pasakojimas / Drama and Grammar“(6 val.)

Programa „Pamoka be vadovėlio“ (40 val.).

Data
2021-12-15
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
18.30 val.
Vieta
Virtuali aplinkka
Lektorius
Mokyt. eksp. A. Balnienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
16,00 €

Dalyviai – ankstyvojo anglų kalbos mokytojai.

Ankstyvojo anglų kalbos ugdymo mokytojai plačiai išnaudoja vadovėlio medžiagą, daug mokytojų organizuoja darbą porose ar mokomuosius žaidimus. Tačiau sunkiausia mokytojams yra organizuoti vaidinimus, įtraukti vaikus į kūrybinę veiklą patiems kuriant istorijas ar vaidybines situacijas. Seminare mokytojai turės galimybę praktiškai išbandyti ne vieną idėją, kaip įtraukti kelių minučių ar platesnės apimties vaidinimą į savo pamoką ar sumodeliuoti visą pamoką, skirtą pasakai ir pasakojimui.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.