Paieška

„Ugdymo proceso dalyvių jausmų ir emocijų laboratorija“ („Feelings and emotions’ laboratory of participants in educational process“)

Data
2022-04-12
Laikas
12.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Kauno „Saulės“ g-ja, Savanorių pr. 46 / Virtuali aplinka
Lektorius
jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – BMT ir kitų šalies bei užsienio mokyklų mokytojai ir 9–12 klasių mokiniai.

Besimokančių mokyklų tinklo renginys.

Tarptautinėje mokytojų ir 9–12 klasių mokinių konferencijoje pedagogai ir mokiniai pranešimus skaitys darbo grupėse: lietuvių kalba skaitančiųjų grupėje; anglų kalba skaitančiųjų grupėje.
Planuojamos pranešimų temos: mokyklos mikroklimato ir ugdymo(si) rezultatų ryšys; socioemocinio ugdymo integracija į ugdymo procesą; emociškai saugios aplinkos kūrimas bendradarbiaujant; emocinio nuovargio įtaka ugdymui; streso valdymo būdai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą. Mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.