Paieška

„Savivoka ir savireguliacija – mokytojo emocinio atsparumo ašis“ (10 val.)

Programa „Emocinis atsparumas kasdieniame mokytojo darbe ir asmeniniame gyvenime: neuroedukacijos ir dailės terapijos metodai“ (40 val.).

Data
2023-04-27
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
Sertifikuota asmenybės ugdymo instituto RAFAELIS neuroedukatorė J. Cironkaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – pradinio, ikimokyklinio ugdymo pedagogai, socialiniai darbuotojai, specialieji pedagogai, klasių auklėtojai, psichologai.

KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMOS TIKSLAS: pasitelkiant neuroedukacijos bei dailės terapijos metodus supažindinti ir per praktinius užsiėmimus patyrinėti emocinio atsparumo temą su mokytojais (40  val.).

SAVIVOKA IR SAVIREGULIACIJA – MOKYTOJO EMOCINIO ATSPARUMO AŠIS – tai jau antrasis seminaras iš keturių seminaro ciklo (galima rinktis tik šį seminarą arba visą kursą).

NEUROEDUKACIJOS METODAI – tai nauja disciplina, apjungianti neuromokslus, psichologiją, dailės terapiją bei ugdymą, ieškanti ir padedanti surasti atsakymus, kaip ir kokiais būdais galima keisti savo požiūrį, mąstymą ir elgseną, pagerinti savijautą, atgauti jėgas ir energiją.

KAM SKIRTA: plačiam pedagogų ratui – pradinio, ikimokyklinio ugdymo pedagogams, socialiniams darbuotojams, specialiesiems pedagogams, klasių auklėtojams, psichologams ir kitiems, dirbantiems mokyklose.

KURSO EIGA:

Seminaras – gyvas susitikimas Kauno švietimo inovacijų centre – nuo 14 iki 18 val. Jo metu atliksime daug praktinių pratimų, remiantis dailės terapijos bei neuroedukacijos metodais.

Nuotolinė video pamoka – 2 val. Aptarsime, kaip atitinkamos temos ir metodai gali būti pritaikomi dirbant su vaikais, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir įrankiai.

Savarankiškas darbas – 3 val. Savęs pažinimą gilinančios užduotys savarankiškam darbui.

TEMOS

Kurso užsiėmimų metu bus aptariami skirtingi emocinio atsparumo aspektai: savivoka ir savireguliacija, asmeninės ribos, emocinis pažinumas, atsistatymo ir atsparumo šaltiniai bei kita.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.