Paieška

„Pažintis su Vilniaus miesto kultūrinėmis aplinkomis“ (12 val.)

Programa „Kultūrinio išprusimo ir sąmoningumo ugdymo galimybės netradicinėse aplinkose“ (40 val.).

Data
2021-11-27
Pabaiga:
2021-11-29
Laikas
12.00 val.

16.00 val.
Vieta
Vilnius
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, neformaliojo švietimo, kultūros ir kitų įstaigų darbuotojai, turintys Galimybių pasą (pasiimti į išvyką).

Į seminaro-edukacinės išvykos kainą neįskaičiuota – mokami objektai: ekskursija ir bilietai muziejuje „Istorijų namai“, bilietas į spektaklį (turėti grynaisiais 23 Eur).

Išvykstama 12 val. nuo Kauno švietimo inovacijų centro, Vytauto pr. 44, Kaunas.

Išvykos dalyviai lankysis Vinco Krėvės Mickevičiaus ir Vinco Mykolaičio Putino memorialiniuose butuose-muziejuose. Nacionaliniame muziejuje „Istorijų namai“ su muziejaus gidu apžiūrės parodą „Ką slepia sarkofagas? Senovės Egipto mumijų tyrimai“. Turės apie 2 val. laiko savarankiškai susipažinti su Vilniaus meno ir dailės galerijomis ar pavalgyti. Nacionaliniame dramos teatre žiūrės rež. Jono Vaitkaus premjerinį spektaklį August Strindberg „Didysis kelias“. 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą. Mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.