Paieška

„Nuo karo pabėgusius vaikus priėmusių mokyklų patirtis“

Data
2022-04-11
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
16.20 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Kauno m. mokyklų mokytojų komanda
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
1 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – pradinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai.

Lietuvą pasiekia vis daugiau nuo karo Ukrainoje bėgančių žmonių, o su jais auga ir vaikų, kurių tolimesniu mokymu turime pasirūpinti, skaičius.

Mokyklos laisvos spręsti, kaip organizuoti vaikų ugdymą. Todėl jau dabar mokyklos priima labai individualius sprendimus. Renginyje bus pristatytos Kauno mokyklų patirtys.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.