Paieška

„Mikrobiologija mokykloje – nuo teorijos iki praktinio taikymo“ (8 val.)

Programa „Biologijos mokytojų teorinių ir praktinių kompetencijų tobulinimo programa“ (40 val.).

Data
2023-04-14
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Kauno VII fortas, Archyvo g. 61
Lektorius
U. Meškauskaitė, medicinos biologė, A. Rudokaitė, biochemijos mokytoja
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
19,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – biologijos mokytojai.
Seminaro metu aptariama bakterijos struktūra ir morfologija, supažindinama su antibiotikų veikimo principu ir bakterijų atsparumo antibiotikams mechanizmais, aptariamas antibakterinių savybių tyrimo metodas – antibiotikograma. Praktinėje seminaro dalyje atliekama mikrobiologinių mitybinių terpių gamyba, dažomos ir mikroskopuojamos bakterijos. Seminaro dalyviams suteikiama prieiga prie laboratorinių darbų protokolų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.