Paieška

„Metodų, taikytinų mokant muzikos, meno mokyklų mokinius laisvosios improvizacijos, apžvalga“ (6 val.)

Data
2021-12-10
Laikas
10.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
„Jazz Academy“ įkūrėjas, kompozitorius A. Mikalkėnas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos meno mokyklų mokytojai.

Seminare supažindinama su laisvosios improvizacijos pagrindais, mokymo metodais muzikos mokykloje, aptariami laisvosios improvizacijos teoriniai aspektai, mokinių ansamblio formavimas, aktyvus ansambliavimas, pasitelkiant improvizacijos metodus.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.