Paieška

Metodinė-praktinė konferencija „Tyrinėju, atrandu, sukuriu“ (6 val.)

„Tyrinėju, atrandu, sukuriu“ (6 val.).

Data
2022-12-12
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – tarptautinio eTwinning projekto „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ nariai, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai bei švietimo įstaigų vadovai.

Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, sėkmės aspektais, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais bei galimybėmis organizuojant ir plėtojant STEAM ugdymą. Konferencijos uždaviniai: dalintis gerąją patirtimi, idėjomis apie STEAM ugdymą, panaudojant patyriminį ugdymą, taikant inovatyvius mokymo metodus; dalintis praktiniais pavyzdžiais, kaip organizuojamos ir plėtojamos mokinių integruotos projektinės veiklos naudojant inovatyvias IKT programas, tobulinti profesines ir bendrąsias kompetencijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą. Mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.