Paieška

„Jaunųjų pianistų mokymo/si ypatumai: užduotys, lūkesčiai, rezultatas“ (6 val.)

Data
2022-11-24
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
Pianistė I. Vyšniauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokykla fortepijono mokytojai

Seminare fortepijono mokytojai pagilins žinias kaip įvairiuose mokymo(si) etapuose tinkamai formuoti užduotis, kurios padėtų tobulinti interpretaciją, pagrįstų lūkesčius ir nuvestų į norimą rezultatą. Bus aiškinamasi apie naujų atlikimo principų poveikį bei jų įtaką keliant jaunojo atlikėjo meistriškumo lygį.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.