Paieška

„Inovatyvūs metodai įtraukiajam ugdymui(si) tarptautiniame eTwinning projekte „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ (10 val.)

Programa „Tarptautinis eTwinning projektas „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ (40 val.).

Data
2023-01-20
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
dr. A. Tamušauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
24,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai.

Seminare dalyviai turės galimybę mokytis dalyvaudami eTwinning projekte „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ bei kurti tinklus, partnerystės ir e-partnerystės, bendradarbiavimo ryšius su skirtingų šalių bei lygių švietimo įstaigomis, atlikti bendras veiklas savo sukurtuose tinkluose, tobulinti IKT įgūdžius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą. Mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.