Paieška

„Biržų regioninio parko unikalumas“ (8 val.)

Programa „Lietuvos regioninių parkų gamtinės ir kultūrinės aplinkos pažinimo gilinimas“ (40 val.).

Data
2021-10-16
Laikas
08.15 val.
Pabaiga:
21.00 val.
Vieta
Biržų r.
Lektorius
Vyresn. mokyt. G. Pažereckienė
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
32,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, neformaliojo švietimo, kultūros ir kiti darbuotojai, turintys galimybių pasą (pasiimti į išvyką).

Į seminaro kainą neįskaičiuota mokami objektai ir maitinimas (turėti 23 Eur grynaisiais).

Išvykstama nuo Kauno švietimo inovacijų centro, Vytauto pr. 44, Kaunas.

Išvykoje dalyviai gilinsis į Biržų regioninio parko ypatumus. Aptars, kaip susidaro karstinės įgriuvos, Biržų regioninio parko lankytojų centre, vadovaujami gido, apžiūrės ekspoziciją „Prasmengančios žemės kraštas“, Kirkiluose gėrėsis smegduobėse susidariusiais ežerėliais, įkops į 30 m aukščio apžvalgos bokštą. Sodeliškių dvaro sodyboje dalyvaus edukacinėje programoje „Grūdo kelias“.   Be to, Panevėžio kraštotyros muziejuje susipažins su Panevėžio miesto istorija ir kultūra. 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą. Mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.