Sausio mėnesį Kauno pedagogų kvalifikacijos centre atidaryta Danutės Katkevičienės sukurtų skiautinių paroda „Kažkas gražaus...“.

Kasdien mūsų akis džiugina supančios kūrinijos ir žmogaus sukurtos aplinkos grožis, o kartais net ir patys ką nors gražaus sukuriame. Tačiau dažniausiai tiesiog mėgaujamės kitų sukurtomis grožybėmis. Viena miela Kaišiadorių miesto gyventoja savo rankdarbiais stebina ir džiugina ne tik savo artimuosius, bet ir kiekvieną, kuris pamato jos įspūdingą, kruopščiai po gabalėlį susiūtą skiautinių kolekciją. „Man patinka skiautiniai – įdomu iš medžiagos atraižėlių padaryti ką nors gražaus, jaukaus ir reikalingo. O dirbdama mielą darbą net nepastebiu, kaip greit bėga laikas, dienos, valandos. Per greit jos bėga...“, – sako ponia Danutė.

Parodoje galima apžiūrėti pačskiautiniaiių įvairiausių darbų: lovatiesių, staltiesių, pagalvių užvalkalų, servetėlių, padėkliukų, visko ir neišvardysi. Autorei ir pačiai sunku prisiminti visus pasiūtus skiautinius. Kad nepasimirštų artimieji ėmė juos fotografuoti, o kai susikaupė nemažas kiekis, išleido skiautinių katalogą.

Paroda Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, III aukšte (Vytauto pr. 44) veiks iki kovo 9 d.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Additional information