Taip jau sutapo, kad pirmąją vasaros dieną, minint Tarptautinę vaikų dieną Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44) atidaryta Kauno lopšelio-darželio „Žiedelis“ auklėtojos Birutės Žemelienės pirmoji autorinė tapybos ant šilko darbų paroda „Jums, vaikai, šios gėlės...“

Pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė džiaugėsi ir dėkojo, kad šiose erdvėse pedagogai dalijasi ne tik metodinių darbų gerąją patirtimi, bet ir išdrįsta suteikti joms spalvų savo kūrybiniais darbais. L-d. „Žiedelis“ direktorė Violeta Valaitienė, pristatydama parodos autorę, su neslepiamu džiaugsmu didžiavosi savo kolektyve turinti meniškos sielos auklėtoją. Ji taip pat pabrėžė, jog dirbant su mažaisiais pedagogės privalo ugdyti ir puoselėti savo menines galias, o auklėtojai Birutei linkėjo kūrybinę kibirkštėlę įpūsti į liepsnojančią kūrybinę ugnį.

Studijavusi technikos mokslus, vėliau pedagogiką, dirbdama auklėtoja ir bendraudama su vaikais, Birutė pamažu išdrįso atskleisti savo prigimtinį talentą – piešti. Pagrindiniai paveikslų motyvai gėlės. „Kas gali būti nuostabiau už nuoširdų vaiko juoką, švelnų jo apkabinimą“, – sakė metodininkė Zita Verbickienė, tęsdama pažintį su autore. Iš jų Birutė mokėsi paprastumo, atvirumo, todėl ir šie paveikslai-gėlės skirti būtent vaikams. Kolegos ir buvę bendramoksliai buvo truputį nustebinti atsiskleidusiais autorės gabumais.

Parodoje eksponuojami ne tik paveikslai, yra dekupažo technika atliktų darbų, tapytų šilko skarelių, vyriškų kaklaraiščių ir kaklaskarių.

Paroda Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyksta nuo birželio 1 d. iki liepos 4 d., II aukštas biblioteka-informacinis centras, darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos.

Kviečiame apsilankyti

{ppgallery}nuotraukos/parodos/2011-06-02{/ppgallery}

Additional information