Paroda „Vaikų džiaugsmui daiktai virsta lėlėmis“

                       Vieną dieną Gabija į grupę atsinešė tris puponautus,  pasiūtus iš senų kepurių. Vaikai labai norėjo su jais žaisti, rodė tėveliams ir prašė tokių žaislų. Jau kitą dieną į grupę atkeliavo kirmėlytė ir kempiniukas. Tada ir kilo idėja iš senų daiktų kurti lėles.  Ši puiki mintis greitai pasklido ne tik mūsų miesto, bet  ir kitų miestų darželiuose. Taip gimė projektas (iniciatorius – Kauno lopšelis – darželis „Pasaka“), vaikų kūrybiškumui atsisikleisti. Projektas buvo vykdomas keliais etapais.  Įstaigų bendruomenės nariai pasirinko ir aptarė daiktus, iš kurių bus kuriami žaislai. Rengė popietes su ugdytinių šeimomis, drauge kūrė lėles. Gamybos procesą fiksavo nuotraukose, rengė segtuvus su patirtų įspūdžių komentarais.

                      Šio projekto metu sustiprėjo bendradarbiavimas  su ugdytinių šeimomis, atsirado galimybė daugiau sužinoti vieniems apie kitus. Šeimų įtraukimas į šią veiklą suartino vaikus su tėvais ir seneliais. Bendras darbas išryškino vaikų smalsumą, saviraišką. Pagamintos lėlės buvo eksponuojamos autorių darželiuose. Surengtos parodos suteikė galimybę vaikams ir suaugusiesiems pasidžiaugti savo bei kitų sukurtais žaislais.

                      Įdomiausi darbai iš 14 ikimokyklinių įstaigų (Kauno, Vilkaviškio, Kretingos, Birštono, Palangos) eksponuojami  parodoje, kuri iki  vasario 27 d. veikia Kauno pedagogų kvalifikacijos centro (Vytauto pr. 44) bibliotekoje darbo dienomis  nuo 8. 00 val. iki 17.00 val..

                         Kviečiame aplankyti ir pasidžiaugti atgijusiais senais daiktais.

IMGP0008

IMGP0009

IMGP0010

IMGP0012

IMGP0013

Additional information