Nuo balandžio 4 dienos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro bibliotekoje veikia mokytojų, mokyklų komandų, specialistų metodinių darbų paroda. Jos tikslas – skleisti sėkmingą Kauno miesto švietimo įstaigų ugdymo turinio individualizavimo ir diferencijavimo bei mokomųjų dalykų integravimo patirtį.

Parodoje eksponuojama apie 120 metodinių darbų iš 27 miesto ugdymo įstaigų. Sulaukta įstaigose taikomų mokomųjų dalykų integravimo sistemų, integruojamųjų programų taikymo, ugdymo turinio individualizavimo ir diferencijavimo pavyzdžių, pamokų ciklų, vykdytų projektų aprašų, mokytojų sukurtų metodinių priemonių ar užduočių pavyzdžių su aprašymais.

Daugiausia eksponatų pateikė šios mokyklos: Kauno Juozo Grušo meno vidurinė mokykla (14 darbų), Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (11 darbų), Kauno „Saulės“ gimnazija (10 darbų), Kauno Aleksandro Stulginskio katalikiška vidurinė mokykla (8 darbus), Kauno „Aušros“ gimnazija (7 eksponatus), Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla (7 eksponatus). Džiugu, kad parodoje dalyvauja ir kai kurios neformaliojo švietimo įstaigos: Kauno moksleivių aplinkotyros centras, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras.

Parodą jau aplankė ne tik kai kurie Kauno miesto mokytojai, bet ir Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotojas Pranas Gudynas, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresnioji specialistė Regina Vasiliauskienė. Kaip teigė Ugdymo plėtotės centro metodininkė Irma Neseckienė, parodoje gausu puikių eksponatų, kurių detaliai peržiūrai prireiktų nors keleto dienų.

Kviečiame apsilankyti.

Parodos uždarymas planuojamas balandžio 29 dieną 14 valandą.

{ppgallery}nuotraukos/parodos/2011-04-12{/ppgallery}


Additional information