Kauno pedagogų kvalifikacijos centre rugsėjo 18 d. pristatyta dailininkės ir pedagogės Ligitos Marcinkevičiūtės kūrybinių darbų paroda „Tapyba +“. Tai septintoji dailininkės personalinė paroda.

Ligita Marcinkevičiūtė mokėsi Kauno dailės gimnazijoje, Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės institute įgijo tekstilės bakalauro ir taikomosios tekstilės magistro kvalifikaciją. Nuo 2006 metų Lietuvos dailininkų sąjungos narė.

Menininkė dalyvavo daugelyje parodų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Italijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje. Laimėta Sleipnir stipendija, rezidencijoje Saxnas, Švedijoje.

Tarptautinėje tekstilės parodoje „Minkštasis pasaulis“ dailininkė apdovanota diplomu, parodoje Kauno paveikslų galerijoje „Geriausias 2010-ųjų metų kūrinys“, geriausiu pripažintas dailininkės sukurtas paveikslas „Žalgirio mūšis“.

Dailininkė dirba ir pedagoginį darbą. Kauno Tito Masiulio jaunimo mokykloje vadovauja jaunųjų dizainerių studijai „Madų šou“, yra dailės būrelio mokytoja metodininkė. Dailininkė padeda vaikams atrasti savyje kūrėją, pažadinti kūrybos džiaugsmą. Jaunųjų dizainerių studija yra ne vieno respublikinio ir tarptautinio kunkurso nugalėtoja.

Parodos pristatyme dailininkę pasveikino Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkas Alvydas Bakutis, Kauno Tito Masiulio jaunimo mokyklos direktorius Egidijus Mikalajūnas, dailininkė Danutė Valentaitė, kolegos mokytojai, mokiniai.

„Menas yra suvokiamas per individualumo prizmę. Žmogus pastebi mene tai ir tiek, ką ir kiek jam leidžia pastebėti jo dvasinis horizontas. Kviečiu stebėti ir plėsti mūsų horizontus kartu“, – sakė parodos autorė.

Renginio metu šoko Kauno Tito Masiulio jaunimo mokyklos neformaliojo vaikų švietimo struktūrinio padalinio šokių grupė „Reflex“ (vadovė Julija Zujeva).

Paroda Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44) veiks iki spalio 11 d. Maloniai kviečiame.

Nuotraukos

DSC_01

DSC_02

DSC_03

DSC_04

DSC_05

Additional information