Vasaris – sveikatos mėnuo. Pirmasis žiemos šaltukas sukvietė Kauno miesto 1-4 klasių mokinius į sveikatingumo renginį „Šalčio nebijok, su draugu sportuok“. Pradinių klasių mokytojos bendra sportine veikla siekė ne tik stiprinti mokinių sveikatą, bet bendraujant neformalioje veikloje gilinti emocinį tarpusavio ryšį, skatinti bendradarbiavimą. Per žaidybines situacijas, aktyvias sportines, kūrybines veiklas kiekvienas galėjo ugdytis bei tobulinti bendradarbiavimo ir sveikos gyvensenos kompetencijų įgūdžius. Mokytojos, skatindamos aktyvų poilsį grūdinant ir stiprinant organizmą, džiaugėsi savo mokinių sportiniais gebėjimais. Linksmosios akimirkos liko įamžintos ir, Kauno miesto pradinių klasių mokytojų ,,Sveikos gyvensenos“ iniciatyvinės grupės iniciatyva, puikuojasi organizuojamoje parodoje ,,Šalčio nebijok, su draugais sportuok“ KPKC (Kauno pedagogų kvalifikacijos kėlimo centre) Vytauto pr.44. Į parodą, kuri vyksta nuo 2012-02-09 iki 2012-03-31, stendinius pranešimus pateikė Kauno miesto 29 ugdymo įstaigos:

  • Panemunės, P. Mašioto, Humanitarinės, ,,Ryto“, Tirkiliškių, Vinco

Bacevičiaus, ,,Paparčio“ pradinės mokyklos;

  • KTU Vaižganto, Stasio Lozoraičio, J.Dobkevičiaus, M.Mažvydo, Juozo Grušo, V. Kuprevičiaus, Petrašiūnų, Palemono, T.Ivanausko, S. Daukanto, Nemuno, Dainavos, Vyturio katalikiškos vidurinės mokyklos;

  • A.Stulginskio, Vaidoto,Vydūno, Eigulių, Jono Žemaičio Vytauto pagrindinės mokyklos;

  • Darželis - mokykla ,,Rūtelė“, Montesori darželis - mokykla ,,Žiburėlis“;

Į parodą įsijungė vienas Kauno lopšelis darželis ,,Svirnelis“ bei vaikai su negalia iš Kauno specialiosios mokyklos.

Mokytojai kūrybiškai, estetiškai apipavidalino stendinius pranešimus, kuriuose puikuojasi ne tik vaikai, išnaudojantys visus žiemos teikiamus malonumus, bet ir tie, kurie atvyko pasižiūrėti, palaikyti savo draugų, šeimos narių, aktyviai leido laisvadinį gryname ore.

Nuotraukos

CIMG2625

CIMG2626

CIMG2627
IMG_0129
IMG_0132

Additional information