Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir turizmo plėtros reikalų valdybos švietimo ir ugdymo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis ir Kauno miesto Juozo Grušo meno vidurinė mokykla 2015 m. gegužės 21 d. pakvietė miesto pedagogus, švietimo pagalbos specialistus, mokinius į Kauno miesto mokytojų ir mokinių metodinę-praktinę konferenciją „Mes kuriame grožį, o grožis – gėrį...“.

     Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos aktų salėje susirinkusiuosius pasveikino Vida Bliumbergienė, Kauno miesto švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Valerija Segalovičienė,Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė, bei mokyklos merginų ansamblis. „Pasitikėti savimi – drąsiai atverti duris savo galimybėms", – visus ragino Asta Blandė, Dainavos jaunimo centro psichologė.

    Antroje konferencijos dalyje mokiniai dirbo keturiose darbo grupėse: skaitė pranešimus, demonstravo savo gebėjimus. Po to mokiniai buvo pakviesti į technologijų kabinetus, kur, vadovaujami Kauno Juozo Grušo mokyklos technologijų mokytojų ir padedami vyresnių mokinių, pynė draugystės apyrankes, iš molio lipdė augalus, iš odos gamino papuošalus. Visi mokiniai, dalyvavę konferencijoje, turėjo progos ne tik atskleisti savo patyrimus, bet ir praktiškai pademonstruoti savo kūrybinius gebėjimus.

                                           Undinė Diana Tumavičienė,

Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos

                                                      direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Additional information