2013 m. lapkričio 28 d. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje (Aukštaičių g. 78, Kaunas) vyks tarptautinė įvairių dalykų mokytojų ir 5-12 klasių mokinių konferencija „Mokslo ir praktikos sintezė“. Konferencijos pradžia – 13 val.. Registracija nuo 12 val. 30 min.

Tikimasi, kad konferencijoje mokytojai pasidalins sėkminga patirtimi, kaip mokiniai rengiami tiriamiesiems darbams, kaip perteikiant ugdymo turinį integruojami mokslo/technologijų naujausi pasiekimai, pasidžiaugs labiausiai pavykusiomis pamokomis, savo darbo rezultatais. Mokiniai darbo grupėse pristatys atliktus tiriamuosius, projektinius darbus, stebėjimus, skaitys pranešimus pasirinktomis įvairių mokslų temomis. Numatomos šios mokinių darbo grupės: Humanitarinių mokslų, Socialinių mokslų, Tiksliųjų mokslų, Gamtos mokslų, Kūno kultūros ir sveikos gyvensenos, Technologijų ir menų bei etikos/tikybos grupės. Pranešimo pristatymui skiriamos 5 minutės.

Mokinių pranešimų klausys, patarimus dėl tiriamųjų darbų teiks aukštojo mokslo įstaigų atstovai.

Įdomiausių mokinių pranešimų autoriai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Mokytojams, skaičiusiems pranešimus ar vadovavusiems mokinių pranešimams, bus išduotos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pažymos.

Mokytojai, dalyvavę konferencijoje, gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus (mokestis už pažymėjimo išdavimą – 3 Lt).

Kviečiame aktyviai dalyvauti konferencijoje.

Mokiniai ir mokytojai konferencijos dalyviu tampa pateikę užpildytą dalyvio anketą (pridedama) ir pranešimo santrauką (pagal pridedamus reikalavimus) iki 2013 m. lapkričio 15 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Lietuvos paštu, adresu: Reginai Erlickytei – Marčiukaitienei, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla, Aukštaičių g. 78, LT 50284 Kaunas.

Priedai:

  Dalyvio anketa 21.00 Kb

  Reikalavimai pranešmų santraukoms 174.69 Kb

Additional information