Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso „Dialogai su gamta. Mano augintinis“ vertinimo rezultatai ir darbų galerija.

Didysis prizas

Viltė Želvytė, 18 m.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija


__________________________________________________

Amžiaus grupė: 1-4 kl./ 6-10 m.

Vieta, nominacija Vardas, pavardė, klasė/amžius Ugdymo įstaiga
I Marija Stravinskaitė, 9 m. Kauno „Vyturio“ gimnazija
II Emilijus Bobina, 8 m. KTU Vaižganto progimnazija
II Elija Jaraitė, 1 kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
III Viljam Korsakas, 7 m. Kauno tautinės kultūros centras.
III Elzė Martinaitytė, 9 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
III Giniotė Sinkevičiūtė, 9 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už įtaigiausią augintinio charakterį Deimantė Petronytė, 10 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Aistė Puodžiūnaitė, 1 kl. Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla
Lukas Šablevičius, 10 m. Kauno Petrašiūnų progimnazija
Už pozityvią nuotaiką Gabrielė Otovčic, 10 m. Kauno Dainavos progimnazija
  Motiejus Tauraitis, 9 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už įtaigų minimalizmą Justas Žurkus, 8 m. Kauno mokykla-darželis „Rūtelė“
Už nuoširdų įtaigumą Greta Lukšaitė, 9 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už kūrybiškumą Lėja Vosyliūtė, 10 kl. Kauno tautinės kultūros centras
Greta Bespalovaitė, 10 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už meninį temos įprasminimą Kotryna Gailytė, 8 m. Kauno mokykla-darželis „Rūtelė“
Greta Gvezdauskaitė, 3 kl. Kauno Kazio Griniaus progimnazija
Už meninės kalbos įvaldymą Greta Gadišauskaitė, 3 kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Luknė Gudaitytė, 9 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Ralfs Lūkins, 9 m. Bergi music and art primary school
Už rūpestį dėl beglobio gyvūno Meida Ramanauskaitė, 6 m. Marijampolės lopšelis-darželis

Darbų galerija:

  __________________________________________________

Amžiaus grupė: 5-8 kl./ 11-14 m.

Vieta, nominacija Vardas, pavardė, klasė/amžius Ugdymo įstaiga
I Ema Dapkutė, 12 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
II Gustė Bubnytė, 6 kl. Kauno r. Neveronių gimnazija
II Vilius Gecevičius, 13 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
III Lauryna Petrulytė, 12 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
III Meda Skiečiūtė, 13 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
III Diana Urbonavičiūtė, 6 kl. Kauno Kazio Griniaus progimnazija
Už įtaigiausią augintinio charakterį Mindaugas Daukšys, 12 m. KTU Vaižganto progimnazija
Emilis Memėnas, 12 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Judita Smuikytė, 13 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Ema Vaškevičiūtė, 14 m. KTU Vaižganto progimnazija
Kostas Žydelis, 12 m. Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
Už įtaigų minimalizmą Banga Stulgaitytė, 13 m. KTU Vaižganto progimnazija
Už nuoširdų įtaigumą Karilė Granickaitė,14 m. KTU Vaižganto progimnazija
Už kūrybiškumą Emilis Andrulevičius, 13 m. Kauno tautinės kultūros centras, studija „Menų dirbtuvėlės“
Už meninį temos įprasminimą Karina Karpinaitė, 13 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Kamilė Meškauskaitė, 11 m. Kauno Milikonių progimnazija
Martynas Stoškus, 13 m. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už meninės kalbos įvaldymą Gabija Bubnytė, 12 m. Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla
Už rūpestį dėl beglobio gyvūno Karolina Jokšaitė, 12 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

 Darbų galerija:

__________________________________________________

Amžiaus grupė: 9-12 (I-IV gimn.) kl./ 15-19 m.

Vieta, nominacija Vardas, pavardė, klasė/amžius Ugdymo įstaiga
I Leonas Šėferis, 16 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
II Liepa Bartkutė, 16 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
II Kamilė Narkevičiūtė, 12 kl. Kauno „Varpo“ gimnazija
III Ieva Jarutytė, 17 m. VDU „Rasos“ gimnazija
III Laura Bikulčytė, 17 m. VDU „Rasos“ gimnazija
III Mindaugas Žioba, 16 m. Kauno specialioji mokykla
Už įtaigiausią augintinio charakterį Austėja Čepėnaitė, 10 kl. Kauno „Varpo“ gimnazija
Austėja Jaseliūnaitė, 15 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Vilmantas Kamas, 19 m. Kauno specialioji mokykla
Už šiuolaikišką Gerda Šleneva, 18 m. VDU „Rasos“ gimnazija
Už įtaigų minimalizmą Mija Ruminaitė, 15 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykla
Už nuoširdų įtaigumą Manta Augėnaitė, 15 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Karina Medvedevaitė, 10 kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už kūrybiškumą Naglis Grasmanas, 18 m. Kauno Maironio universitetinė gimnazija
Už meninį temos įprasminimą Guostė Marija Petniūnaitė, 18 m. LSMU gimnazija
Už meninės kalbos įvaldymą Justina Subatkevičiūtė, 9 kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
Už rūpestį dėl beglobio gyvūno Gabija Kavaliauskaitė, 16 m. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

 

Darbų galerija: