Virtualios parodos

Piliakalniai – unikalus baltų istorijos paveldas. Senovės baltų tautos, tarp jų ir dabartiniai lietuviai, nebuvo gamtos apdovanotos geromis gynybinėmis sąlygomis. Lietuviškos lygumos nebuvo tinkamos nei slėptis, nei gintis. Todėl mūsų protėviai savo rankomis kasė ir pylė įtvirtinimus gyvenvietėms. Dauguma šių prieš tūkstančius metų iškastų struktūrų išliko iki mūsų dienų ir yra vadinamos piliakalniais. Lietuvoje yra išlikę apie 850 piliakalnių. Visi jie mena gilią istoriją, kurios alsavimą galite pajusti aplankę šiuos savitus baltų genčių gyvenimo ir kovų liudininkus./ lietuvos gamta.lt
  

 Kviečiame pasigrožėti piliakalnių fotografijomis, pažvelgti į tolį nuo jų viršūnių...

 

 

Virtualioje parodoje eksponuojami gegužės mėnesį vykusio Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių mokinių tapybos, grafikos ir fotografijos projekto – plenero ,,Sustabdyta akimirka. Žvilgsnis į pavasarį“ kūrybiniai darbai. Virtualiame plenere, kurį organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno miesto dailės mokytojų metodinis būrelis, dalyvavo daugiau kaip 100 mokinių iš 30-ties Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų.

Šis projektas – pleneras paskatino mokinius stebėti, analizuoti, tyrinėti artimiausią gamtinę aplinką ir savitai perteikti savo kūrybiniuose darbuose – tapyboje, grafikoje ir fotografijoje.

 

PLAKATAS Virtuali paroda

 

Kviečiame aplankyti šią parodą!

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno lopšelis-darželis „Obelėlė“ pedagogės inicijavo ir organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių, pedagogų, šeimos narių kūrybinį projektą „Desertas mamai“. Vaikai, padedami pedagogų ar šeimos narių, stengėsi pradžiuginti mamas ir močiutes, krikšto mamas savo pagamintais įvairiausiais skanėstais. Savo sukurtus desertus užfiksavo fotonuotraukose. Kviečiame virtualiai aplankyti ir „paskanauti“ vaikų pagamintų skanumynų.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kviečia pasigrožėti Danutės Blėkienės, buvusios Kauno Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos (dabar progimnazija) lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos, poetinio žodžio puoselėtojos, KRA „Kauno branduma“ ir Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narės, dviejų poezijos knygelių „Žydinčios mintys“ ir „Jūržolių karoliai“ autorės, foto nuotraukų paroda „ŽYDĖJIMAS“.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno miesto savivaldybės Užsienio ryšių skyrius kviečia virtualioje erdvėje aplankyti Kauno miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių parodą „Liūtas – Skandinavijos šalių simbolis“.  

Piešinių paroda skirta Skandinavijos dienoms 2020 paminėti.

Kovo 2 dieną Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje vyko 26-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Kauno miesto etapas. Olimpiados tikslas: plėtoti mokinių kultūrą bei saviraišką, rasti itin gabius mokinius ir juos ugdyti.

Šių metų dailės olimpiados tema „Lietuvos raudonoji knyga“. Parodoje eksponuojamuose kūriniuose Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniai kūrybingai perteikė savo požiūrį į gimtojo krašto gamtą ir jos išsaugojimą.

 

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kviečia virtualioje erdvėje aplankyti Reginos Palevičienės -Karilės tapybos darbų parodą „Apsnigsiu Žemę žiedais“.

 

Additional information