FotoKauno pedagogų kvalifikacijos centre 2018 m. birželio 27 d. vyko Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamas teorinis – praktinis seminaras kūno kultūros mokytojams „Kūno kultūros specialisto darbas – kelias į sveiką ir fiziškai aktyvią jaunąją kartą“.
Seminarą vedė Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, trenerė doc. dr. Simona Pajaujienė. Jo metu buvo aptariami ir nagrinėjami šie teoriniai ir praktiniai aspektai: funkcionalaus kūno samprata, laikysenos problematika, lankstumo ir stabilumo lavinimas – naujas treniruotės konceptas, kūno vaizdo problematika ir jos priežastys, sveikos gyvensenos manija – ortoreksija ir bioreksija, valgymo sutrikimai jaunimo laisvalaikio sporte 

Mokytojai atliko praktines pratybas, išbandė naujas pratimų atlikimo technikas ir užduotis. Gavo daug patarimų kaip atlikti pratimus taisyklingai, nežalojant organizmo. Suteiktos konkrečios rekomendacijos, ką galima ir ko nederėtų daryti kūno kultūros specialistui.

 

Additional information