1„Kalba, tai viena pagrindinių bendravimo priemonių. Kalbėdami galime išsakyti savo nuomonę, išreikšti jausmus, mokytis bei mokyti kitus, bendrauti su kitais žmonėmis. Kartais nė nesusimąstome, kokia svarbi yra kalba ir koks yra džiaugsmas, jog galime kalbėti ir laisvai išsakyti savo nuomonę. Pasaulyje yra begalė kalbų, tačiau nepaisant to, net ir skirtingų tautų žmonės, sugeba susikalbėti, nes turi galimybę mokytis kitų kalbų.“

Birželio 5 dieną į Kauno miesto Rotušės Didžiąją salę rinkosi nemažas būrys mokytojų ir mokinių. Čia vyko mokinių užsienio kalbų olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir užsienio kalbų mokytojų apdovanojimo šventė „AČIŪ 2018“.

Šventėje dalyvavo Kauno miesto mero patarėja jaunimo reikalų, kultūros, švietimo, sporto, seniūnijų veiklos klausimais Orinta Leiputė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė, Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacijos prezidentas Edvinas Šimulynas, Prancūzų kalbos instituto Kalbos ir švietimo programos vadovė Snieguolė Kavoliūnienė, Oxfordo universiteto leidyklos atstovė Baltijos šalims, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė Miglė Ogorodnikovienė. Meninę programą šventės dalyviams dovanojo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Sonatos Radžiūnaitės, neformalaus ugdymo mokytojo Rolando Babraičio, teatro mokytojos Ugnės Žirgulės.

 Kauno miesto mero patarėja Orinta Leiputė, sveikindama mokytojus ir mokinius mero vardu dėkojo ir džiaugėsi, kad mieste yra tiek daug stropių, smalsių ir norinčių mokytis vaikų. O tai miestui užtikrina puikią ateitį. „Šaunu, jog jūs nuolat tobulinate savo įgūdžius ir tai atsispindi olimpiadų ir konkursų rezultatuose. Dėl to labai svarbu prisiminti ir padėkoti mokytojams, kurie visad skatina jus nenuleisti rankų, net tada, jei ir nepavyksta“, – kalbėjo mero patarėja. Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius dėkojo miesto mokiniams už pasiektus rezultatus anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbų olimpiadose ir konkursuose, mokytojams už įdėtą triūsą rengiant mokinius, nuoširdžią ir aktyvią Kauno miesto užsienio kalbų mokytojų metodinę veiklą, sėkmingą olimpiadų ir konkursų organizavimą, gerosios patirties sklaidą.

Prizus ir padėkas mokiniams bei mokytojams įteikė Kauno miesto mero patarėja Orinta Leiputė, Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacijos prezidentas Edvinas Šimulynas, Prancūzų kalbos instituto Kalbos ir švietimo programos vadovė Snieguolė Kavoliūnienė, Oxfordo universiteto leidyklos atstovė Baltijos šalims, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė Miglė Ogorodnikovienė, Centro direktorė Rasa Bortkevičienė.

Nuaidėjus paskutiniams meninės programos muzikos akordams, dar ilgai šurmuliavo šventės dalyviai džiaugdamiesi įvertinimu, be perstojo blyksėjo fotoaparatai, veidus puošė šypsenos.

 

Additional information