Gegužės 7 d., 14 val. kviečiame į logopedės Nijolės Žutautienės praktinės knygos pristatymą „Padėkime mikčiojančiam vaikui“.

       „Knyga yra labai vertinga, kaip mikčiojimo problemos kompleksinio sprendimo kasdieninėje praktikoje pavyzdys ir iki šiol panašios knygos nebuvo, tai yra praktinis įrankis „kaip daryti“. Autorė netiesiogiai parodė, kad gerai suvokia giluminius psichologinius procesus, kurie turi įtakos žmogaus kalbos sutrikimams“, – reformuoja Lietuvos respublikos mikčiojimo klubo prezidentas dr. Vidūnas Ramša.

       „Savo knygoje bandžiau akcentuoti raumenų atpalaidavimo pratimus, išmokyti mokinius taisyklingo diafragminio kvėpavimo. Kalbos pratybose mokau, kaip nuo lengvų skiemenų, žodžių, sakinių tarimo pereiti prie sunkesnių. Ypač daug dėmesio skyriau psichologiniams tekstams. Stiprinau pasitikėjimą savimi, mokiau nebijoti prisipažinti „aš mikčioju“, – teigia knygos autorė.

       Šia knyga gali naudotis ne tik logopedai, mokytojai, tėvai, mikčiojantys vaikai ir suaugusieji, bet ir asmenys, kurių kalba sutrikusi po persirgto insulto.

      

       Būtina išankstinė registracija: el. paštuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel.: 8 (37) 32 40 50;

http://www.kpkc.lt/seminarai/index.php

Additional information