Nuolat kalbame apie sveikatą, jos stiprinimą, sveikatos problemas bei sveiko gyvenimo būdo nuostatų formavimo(si) svarbą vaikystėje, paauglystėje ir jaunystėje. Suprantant vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo reikšmę, pedagogai turi suteikti ugdytiniams žinių apie sveiką gyvenimo būdą, padėti suprasti sveiko gyvenimo būdo privalumus, ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius, bei pripažinti sveikatą, kaip vieną svarbiausių vertybių žmogaus gyvenime.

Kauno miesto pradinių klasių ,,Sveikos gyvensenos“ iniciatyvinė grupė dėmesį skiria mokinių sveikatinimo programai, inicijuoja įvairias iniciatyvas ir organizuoja renginius.

Lapkričio 7 d. 14 val. KPKC vyko gerosios patirties sklaida „Moderni kūno kultūros pamoka pradiniame ugdyme“. Renginys skirtas  pradinių klasių mokytojams. Čia dalyvavo apie 50 pedagogų iš įvairių Kauno miesto įstaigų. Iniciatyvinės grupės pedagogės pristatė filmuotą medžiagą kaip veda kūno kultūros pamokas bei integruoja į kitus mokomuosius dalykus pradinėse klasėse.

Savo patirtimi dalinosi mokytojai iš:

Kauno Šančių mokyklos – daugiafunkcio centro;

Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos;

Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos;

Kauno T. Ivanausko progimnazijos;

Kauno Petrašiūnų progimnazijos;

Kauno Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos.

Additional information