Kauno pedagogų kvalifikacijos centras parengė ir pateikė vertinimui projektą „Lietuvos istorinio ir kultūrinio paveldo Vinicios regionui pristatymas skatinant Lietuvos ir Ukrainos švietimo įstaigų bendradarbiavimą“ pagal kvietimą teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas koncepcijai „Lietuvos istorinio ir kultūrinio paveldo pristatymas Ukrainos regionuose“ įgyvendinti.

Projektu bus siekiama pristatyti Lietuvos istorinį ir kultūrinį paveldą Vinicios regionui bei skatinti Lietuvos ir Ukrainos švietimo įstaigų bendradarbiavimą.

Projekto partneris – Vinicios tęstinio mokymo akademija.

Projekto tikslinė grupė – Vinicios pedagoginė bendruomenė.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras 2015 m. birželio 3 d. su Vinicios tęstinio mokymo akademija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria susitarė bendradarbiauti dėl partnerystės tinklų tarp Kauno ir Vinicios srities švietimo įstaigų užmezgimo ir plėtojimo, gerosios patirties perėmimo, bendrų švietimo projektų rengimo ir vykdymo.

Išsamesnę informaciją apie projektą suteiks Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktoriaus pavaduotoja Ginta Augustauskaitė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 32 40 43.

Additional information